maandag les zaal lesgever info
10.00 – 11.00 Pilates Basic > Intermediate Studio Lien Martine vervangt Lien van 25/3 t.e.m. 13/5
10.00 – 11.15 Kundalini Yoga Yogazaal Elisabeth
12.15 – 13.00 Lunchbreak Pilates Studio Lien Martine vervangt Lien van 25/3 t.e.m. 13/5
14.00 – 15.00 Pilates GOLD Studio Lien Martine vervangt Lien van 25/3 t.e.m. 13/5
18.15 – 19.15 Yogalates (English) Yogazaal Kata
18.30 – 19.30 Dance Workout Loft Axelle
19.30 – 20.40 Yin Flow Yoga Yogazaal Elisabeth
19.30 – 20.30 Pilates Basic > Intermediate (English) Studio Thanasis
19.30 – 20.30 Young Adults Dance Loft Axelle
20.30 – 21.30 Ladies Dance Loft Sanne Jaarreeks – volzet
dinsdag les zaal lesgever info
14.00 – 15.00 Dance GOLD Loft Els
18.30 – 19.30 Pilates Intermediate > Advanced Loft Lien ON HOLD – GEEN LES tussen 26/3 en 14/5! 
18.30 – 19.30 Iyengar Yoga Beginners Studio Greet
19.30 – 20.30 Pilates Basic Loft Lien Andy vervangt Lien van 26/3 t.e.m. 14/5
19.30 – 21.00 Iyengar Yoga Studio Ann
woensdag les zaal lesgever info
09.00 – 10.15 Kundalini Yoga Yogazaal Elisabeth
09.00 – 10.00 Pilates Basic > Intermediate (English) Studio Kata
10.30 – 11.40 Yin Yoga Yogazaal Elisabeth
19.00 – 20.00 Mindfulness Meditatie OF Yoga Nidra
Mindfulness Meditatie  Yogazaal Griet 15/5, 29/5, 12/6, 26/6
Yoga Nidra  Yogazaal Elisabeth 24/4, 8/5, 22/5, 5/6, 19/6
19.00 – 20.00 Pilates Basic > Intermediate Studio Tiziana
19.00 – 20.00 Hatha Yoga Loft Rosanne
20.00 – 21.15 Ashtanga Yoga Loft Rosanne
20.00 – 21.00 Pilates Intermediate > Advanced Studio Tiziana
donderdag les zaal lesgever info
09.15 – 10.30 Dru Yoga Yogazaal Annelies
18.45 – 19.55 Yin Yoga Yogazaal Elisabeth
19.00 – 20.00 Zumba GOLD Loft Chris
19.00 – 20.00 Pilates Basic > Intermediate Studio Lien Martine vervangt Lien van 28/3 t.e.m. 16/5
20.00 – 21.15 Kundalini Yoga Yogazaal Elisabeth
20.00 – 21.00 Zumba Loft Chris
20.00 – 21.00 Start to Pilates (lessenreeks) Studio Lien volzet!
vrijdag les zaal lesgever info
09.00 – 10.00 Pilates Basic  Studio Lien Tiziana vervangt Lien van 29/3 t.e.m. 17/5
09.15 – 10.30 Dru Yoga Yogazaal Annelies
10.00 – 11.00 Pilates Basic > Intermediate Studio Martine
11.00 – 12.15 Kundalini Yoga Yogazaal Elisabeth
14.00 – 15.00 Yoga GOLD Yogazaal Elisabeth
19.00 – 20.15 Kundalini Yoga (English) Yogazaal Agnes geannuleerd tot 21/4!
zaterdag les zaal lesgever info
09.30 – 10.30 Yogalates (English) Yogazaal Kata
10.30 – 11.30 Pilates Basic > Interm. (English) Yogazaal Kata
zondag les zaal lesgever info
10.00 – 11.00 Pilates Intermediate > Advanced Studio Lien Thanasis vervangt Lien van 31/3 t.e.m. 19/5
10.00 – 11.15 Kundalini Yoga Yogazaal Elisabeth
KINDER-OUDER SPECIALS:
10.00 – 11.15 Kleuter-ouderyoga (lessenreeks) Loft Els 31/3 – 19/5inschrijving
11.30 – 12.15 Baby-ouderyoga (lessenreeks) Loft Els 31/3 – 19/5 inschrijving
11.30 – 12.15 Wobbelturnen (lessenreeks) Loft Loeka 17/3 inschrijving

x